Teslimat Bilgileri

Teslimat süreleri:


Teslim süresi genellikle 10 güne kadardır.
Farklı ülkelerdeki teslimatların farklı teslimat süreleri olabileceğini lütfen unutmayın.
Stokta olmayan ürünler için ve siparişte belirtilirse, teslim süresi 30 gün kadar sürebilir.
Teslimat süresi, bizden sipariş onayı aldığınız gün başlar.


Acil Teslimatlar:

Acil teslimatlar, lütfen müşteri hizmetleri ile sözlü olarak düzenlediğinizden emin olun. Depolanmış ürünler için, gönderim iş ortağı tarafından teslim edilmek üzere en az bir ila iki güne ihtiyacımız var. Mutabık kalınan durumlarda, malları doğrudan nakliye ortağımızdaki Viyana bölgesinde alabilirsiniz. Her durumda, çevrimiçi mağaza aracılığıyla siparişler standart teslimat süresini gerektirir.


Sipariş miktarları ve paketleme:

Çevre dostu ambalaj
Ambalajı tasarlarken, gözlüklerin stabilitesini ve korunmasını ararız ve elbette çevre dostu materyallere de değer veririz. Mesela ahşap, karton, kağıt poşet kullanıyoruz. Ambalaj kullanılmaya ve nihayetinde çevreye zarar vermeyecek şekilde kullanılabilir.
Ürünlerimiz nakliye için hazır bir hale getirildigi garantilidir.
Nakliye uygunluğunu yoğun ve sıkı bir şekilde test ettik. Ürünlerimiz özel ambalajlanması nedeniyle, şok süprizler önlenir. Yine de kırık bir ürün paketi açmanız gerekiyorsa, lütfen müşteri hizmetlerimizi hemen bilgilendirin. Iade politikası lütfen unutmayın.

Büyük miktarlarda ticari siparişler

Minimum sipariş miktarından 48 adetten fazla olan parçalarda, camın üzerine özel ambalajlar ve münferit yazılar (örn. Logo resimleri) ek bir maliyetle ve bireysel olarak kabul edilen teslimat süreleriyle sunulmaktadır. Müşteri hizmetlerimiz sizi bilgilendirmekten mutluluk duyar.